Logo

Jonway 150cc

Број на оглас: 1632273 | Објавен на: 02.01.2018, 16:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Italscooter

Вид: Скутер

Година: 2008

Модел: Jonway

Километри: 5000

Цена: 300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Skuterot e spremen za sezona.
 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач