Logo

stop i far

Број на оглас: 1640858 | Објавен на: 20.02.2019, 15:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Zaden lev stop ( valeo ) za reno megan 2003-2006. I zadna sofersajbna za Megan caravan. telefon za kontakt 072-209-049< 072-209-049>072-209-049

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач