Logo

Plastiki za Arora,Meiduo,Jonway 125cc ili 150cc

Број на оглас: 1640913 | Објавен на: 25.09.2020, 23:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Пластики

Вид на оглас: Се продава


Vo Dobra Sostojba samo treba da se isfarbaat stranicni zadni.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Delcevo

Потврден огласувач