Logo

Poliranje na farovi i nivna zastita

Број на оглас: 1643035 | Објавен на: 26.03.2020, 01:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Вид на оглас: Се продава


Brzo i Kvalitetno
Profesionalno Poliranje na Farovi.
Cena:
Eden far 900 den.
Dva fara 1500 den.

Tel. 078 521-884

ПОЛИРАЊЕ НА ФАРОВИ

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач