Logo

LAPTOP LCD SCREEN 17" WXGA+ CCFL

Број на оглас: 1643548 | Објавен на: 21.04.2017, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam display 17.1" za laptop

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач