Logo

Stan vo 8-mi Noemvri do detskata gradinka

Број на оглас: 1644420 | Објавен на: 15.04.2018, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 102 m²

Греење: Друго

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Стан 102m2 (86m2 високо приземје и 16m2 ниско приземје), со легализирана доградба, со два влеза, дворно место од 50m2, реновиран и со сопствен систем за парно греење (дрва/струја).
Станот е погоден за комфорно живеење, како и за пренамена или делумна пренамена во бизнис простор:здравствена установа, училиште за странски јазици, приватна градинка, теретана, игртека . . .

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Ивана

Потврден огласувач