Logo

PUMPA ZA PRASKANJE OVOSKI I LOZJE

Број на оглас: 1644607 | Објавен на: 02.06.2018, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градина Опрема

Вид на оглас: Се продава


BAKARNA PUMPA SRPSKO PROIZVODSTVO
12 LITRA

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 straso

Потврден огласувач