Logo

SE IZNAJMUVA

Број на оглас: 1645651 | Објавен на: 19.06.2018, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 35 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,KABLOVSKA,KUJNA,BEZICEN INTERNET,ITN...

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 atanas

Потврден огласувач