Logo

СЕ ИЗДАВА /ПРОДАВА КАМП ПРИКОЛКА ВО ГРАДИШТЕ

Број на оглас: 1646163 | Објавен на: 20.04.2018, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


Се издава/ продава камп приколка во градиште целно покриена и заградена со сопствен двор, со бољер, тушкабина, довод/одвод , шпорет, фризидер и се наога во стариот дел на 50м од плажа

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач