Logo

СЕ ИЗДАВА /ПРОДАВА КАМП ПРИКОЛКА ВО ГРАДИШТЕ

Број на оглас: 1646173 | Објавен на: 25.06.2018, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Вид на оглас: Се продава


Се издава /продава камп приколак во градиште во стариот дел на 50м од плажа , целосно покриена и заградена со сопствен двор одвод/довод, болјер со топла вода(туш кабина), фризидер, шпорет.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач