Logo

СЕ ПРОДАВА ВЕРТИКАЛЕН БАНСЕК

Број на оглас: 1647815 | Објавен на: 17.11.2018, 07:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Се продава вертикален бансек во исправна состојба со должина на пила 5,30м
За повеќе информации на тел.
070/208-247 Гоце

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Marjana

Потврден огласувач