Logo

stara ruska kamera

Број на оглас: 1649043 | Објавен на: 13.10.2018, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Вид на оглас: Се продава


neupotrebuvana komplet so site dodatoci za kolekcioneri

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 kozna garnitura

Потврден огласувач