Logo

Sobi za nokevanje nad Drzavna bolnica

Број на оглас: 1650453 | Објавен на: 09.04.2020, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Спрат: 1

Греење: Централо

Цена: 7 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам соби за краток престој или ноќевање, на Водно, над Државна болница (Клинички центар Мајка Тереза) со бања, топол туш 24/7, дневна соба, кујна, WiFi, перална, парно, секоја соба е опремена со ТВ и клима уред.
Цена за краток престој е 800 денари.
Ноќевање по лице за:
еднокреветна соба е 800 ден.
двокреветна соба е 500 ден.
трикреветна соба 450 ден. и
четирикреветна соба 400 ден.
Студио:
за едно лице: 1100 ден.
за две лица: 1200 ден. (600 ден. по лице)
за три лица:1500 ден. (500 ден. по лице)
За секој гостин следува гратис кафе/чај по избор.
За сместување на групи следуваат попусти во цените.
Телефони за контакт:
070 227 664 Наде Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Nade

Потврден огласувач