Logo

plac vo krusevo

Број на оглас: 1650530 | Објавен на: 13.05.2018, 13:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 200 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac od 200m2 vo Krusevo na ul.Niko Doaga,nad umetnickata galerija na Nikola Martinoski.
br na parcela 5597,barajte na ovoj broj,076 211022,mence

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 GORAN