Logo

ОФСЕТ И ДИГИТАЛНО ПЕЧАТЕЊЕ

Број на оглас: 1652370 | Објавен на: 14.12.2015, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери

Вид на оглас: Се продава


Квалитетно и брзо офсет и дигитално печатење на: ФЛАЕРИ, КАТАЛОЗИ, БРОШУРИ, ЕТИКЕТИ, НАЛЕПНИЦИ, ВИЗИТ КАРТИ, КНИГИ, КАНЦЕЛАРИСКИ ОБРАСЦИ И СЕКАКОВ ВИД ПЕЧАТЕН МАТЕРИЈАЛ.

Лице за контакт:
Коста

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Art&Art studio BATEV (претпријатие)