Logo

KOMODA ZA TV

Број на оглас: 1652499 | Објавен на: 22.11.2017, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Мебел за ТВ/Hi Fi и Компјутери

Вид на оглас: Се продава


SKORO NOVA KOMODA ZA TV. KOMBINACIJA NA IVERICA, STAKLO I VRATNICKI OD MEDIJAPAN.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 dejan