Logo

Се продава куќа со прекрасен поглед во Крушево

Број на оглас: 1654298 | Објавен на: 02.12.2018, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 410 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќа на два спрата и големо дворно место, гаража и помошна куќарка, влез со автомобил во дворот и прекрасен поглед на градот Крушево како на дланка. само за уживање ;) Воедно погледнете ги сликите и уверете се во убавините на крушево кои што ви ги нудиме ..

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Кочо

Потврден огласувач