Logo

vikendica do reka pcinja selo strezovce

Број на оглас: 1655453 | Објавен на: 21.06.2018, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 20 m²

Број на соби: 2

Греење: Нема

Наместена: Не

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


vikendica do reka pcinja vo s.strezovce so struja,voda ima buseno 1300M2 dvorno mesto vo blizina na vizijana.

 Куманово    Општина: Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач