Logo

Carl Zeiss Jena Tessar 2.8/50

Број на оглас: 1659710 | Објавен на: 16.03.2018, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


m42 навој, исправен, без гребнатинки.
М42 навој за Canon + 400 денари
Без замени.

Огласи од: Шарло

Шарло

Ресен

Станете Премиум член

 Sharlovski

Потврден огласувач