Logo

Pentacon 2.8/29

Број на оглас: 1659715 | Објавен на: 17.08.2017, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


M42 навој, исправен, без гребнатинки
М42 навој за Canon + 400 денари.
Без замени.

 Sharlovski

Потврден огласувач