Logo

KOMARNICI IZRABOTKA

Број на оглас: 1661301 | Објавен на: 10.08.2020, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.422.222 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вид на оглас: Се продава


Izrabotka i montaza fiksni na sarki vraticki rolo plise i dr ceni od 14 do 45 eur po kvadrat javete se ke se dogovorime

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач