Logo

USB GPS Antena

Број на оглас: 1664019 | Објавен на: 24.12.2017, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava GPS antena za laptop + instalacija na softwere za navigacija za windows laptop.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач