Logo

Lageri 6304,6305,6306,6307,6310

Број на оглас: 1669786 | Објавен на: 14.05.2019, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Модел: 2

Tип на делови: Лагери

Цена: 200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Podavam NOVI lageri

6304 (20x52x15) - 200den.
6305 (25x62x17) - 250den.
6306 (30x72x19) - 350den. FAG
6307 (35x80x23) - 350den.
6310 (50x110x27) - 500den.

Vo zagradite se naogaat dimenziite

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач