Logo

Машина за правење на векни леб - Векнарица

Број на оглас: 1669811 | Објавен на: 13.10.2016, 16:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Машината е во одлична состојба..целосно репарирана и спремна за работа
____________________________
-Вршиме сeрвис на секаков вид на пекарски машини како и продажба.
-Преработка на фурна од нафта на дрва.
-Изработка на греење за домот од вашата фурна без никаква промена на квалитетот на работа на фурната.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Христијан