Logo

LETVI ZA GOLF 4 AUDI 3 OKTSVIJA

Број на оглас: 1671909 | Објавен на: 12.07.2019, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf 4

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


POLOVNI LETVI ZA GOLF 4 AUDI A3 OKTAVIJA
OGRINAL GERMANSKI
GARANCIJA 3 MESEC

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач