Logo

LETVI POLOVNI ZA PASSAT 97-04

Број на оглас: 1671915 | Објавен на: 12.07.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: PASSAT

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


POLOVNI LETVI ZA PASSAT 4.5
ORGINAL GERMANSKI
GARANCIJA 3 MESECI

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач