Logo

AVTOLAKER-LIMAR D E J A N

Број на оглас: 1673390 | Објавен на: 06.06.2018, 14:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 55 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


servis e na ul.B.Sabani br.176.radno vreme od 10-18.00 sat. telefon- 078-428-237-DEJAN.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач