Logo

SUPER EVTINO SMESTUVANJE VO OHRID

Број на оглас: 1674207 | Објавен на: 24.06.2019, 09:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат ново опремени соби во близина на дискотеката "ARENA".Собите се опремени со :

-Нови кревети
-WI-FI интернет
-Кабелска телевизија
-Кујна со комплет прибор
-Топла вода 24/7
-Бесплатен паркинг

Инфо и резервации :
Драган : 071-359-661

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач