Logo

Juzi Sound so kartica od 32 GB

Број на оглас: 1674310 | Објавен на: 01.10.2018, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава


Prodavam NOV ne Koristen Juzi Sound so karticka od 32 GB i komplet boi so Garancija.
Bez zameni !!!

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Predrag

Потврден огласувач