Logo

ALUMINSKI BANDASI 13ka

Број на оглас: 1677013 | Објавен на: 29.05.2018, 23:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminski bandasi 13ka, 2 so 2 vo mnogu dobra sostojba .

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач