Logo

luster ispraven

Број на оглас: 1677181 | Објавен на: 26.06.2017, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba seuste e namesten moze da vidi na lice mesto

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 deko

Потврден огласувач