Logo

AUDI A6 3.0 tdi quattro s-line 2008

Број на оглас: 1679097 | Објавен на: 04.04.2018, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 176 kw / 239 ks

Цена: 8.100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 3.0 tdi quattro S-line godina 2008 vo odlicna sostojba na Bg tabli uvezena od Holandija full oprema + servisna kniska redovno servisano i odrzavano vo ovlasten servis, 4 novi letni gumi plus 4 zimski
Moze zamena za ponovo A6 nad 2013

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Nenad

Потврден огласувач