Logo

Ram Memorija - 256 mgb - za Korg Pa2, Pa3 i M3

Број на оглас: 1680435 | Објавен на: 15.12.2018, 03:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 110 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ram Memorii za Korg Pa 2x, Pa 3x i M3.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Predrag

Потврден огласувач