Logo

otkup na site vidovi mobilni telefoni

Број на оглас: 1681100 | Објавен на: 18.10.2017, 09:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: otkup na novi mobilni

Боја: Gold

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара


versime otkup na novi mobilni telefoni....
javetese 09 do 22 plakanjeto se versi kes..
galaxy j3 2016
galaxy j5
galaxy j5 2016
galaxy a5 2016
galaxy j1
galaxy j1 mini
galaxy s6
galaxy s6 edge
galaxy s7
galaxy s7 edge.

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Mobil Store (претпријатие)

Потврден огласувач