Logo

Toner HP 35A CB435A GREEN HP 1005 / 1006 CANON 3010

Број на оглас: 1681122 | Објавен на: 05.05.2018, 20:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nov, neotpakuvan toner HP 35A CB435A GREEN za HP LASERJET P1005 Workgroup Laser Printer ; HP LaserJet P1006 Printer ; HP P1006 Standard Laser Printer ; HP LaserJet P1006 Laser Printer ; HP LaserJet P1005 Laser Printer, CANON 3010

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач