Logo

TONER CANON NPG-1 NP1015 / 1215 / 1510 / 1520 1372A005AA

Број на оглас: 1681125 | Објавен на: 01.11.2018, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


NOV, ORIGINALEN TONER CANON NPG-1 NP1015 / 1215 / 1510 / 1520 1372A005AA kupen vo OfficePlus 4300 denari za Canon NP-1000, Canon NP-1012, Canon NP-1015, Canon NP-1200, Canon NP-1215, Canon NP-1215 S, Canon NP-1218, Canon NP-1250, Canon NP-1318, Canon NP-1510, Canon NP-1520, Canon NP-1530, Canon NP-1550, Canon NP-1560, Canon NP-160, Canon NP-165, Canon NP-2010, Canon NP-2020, Canon NP-2120, Canon NP-6020, Canon NP-6021, Canon NP-6116, Canon NP-6216, Canon NP-6220, Canon NP-6221, Canon NP-6317, Canon NP-6320, Canon NP-6412, Canon NP-6412 F

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач