Logo

izdavame sobi do zicarnicata vo Krusevo

Број на оглас: 1684810 | Објавен на: 19.02.2017, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 349 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издаваме двокреветна и трокреветни соби. Има комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет.Куќата располага и со сопствен паркинг. Сместувањето се наоѓа веднаш до жичарницата на само 5 минути пешки од центарот на градот.Цена поволна!

mob:077 934 424 лице за контакт Талица.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 kiro

Потврден огласувач