Logo

RENAULT MEGANE SCENIK 1.9 DCI 88 KW 2003

Број на оглас: 1686271 | Објавен на: 16.06.2018, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


napraven servis REGISTRIRAN DO 05.2018
FUL OPREMA KLIMA


Bord compjuterot

Elektrika stakla
Servo
Air beg
2/kartici
Aluminski bandazi
Svetla za magla

Komandi na volan
Fabricko CD
Elektrika retrovizori
I DRUGA OPREMA. NA VOZILOTO SE FUNKCIONIRA.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 boro

Потврден огласувач