Logo

makara za vlecenje drva 5.t

Број на оглас: 1687882 | Објавен на: 26.01.2018, 01:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


makarata e donesena od grcija so noz e i e nova nekoristena do sega 5 tonska e so sajla od 70 metra ramot na makarata e nov od 200mm profil

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач