Logo

TV-BEKO 72sm i TV-MAGNUM 55sm

Број на оглас: 1688947 | Објавен на: 19.04.2018, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: CRT - Класични

Големина: 81 cm (32 inch)

Цена: 1 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tv-beko 72sm vo dobra sostojba.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 XXXXX

Потврден огласувач