Logo

Prodavam stan vo centar na Nov Dojran

Број на оглас: 1688964 | Објавен на: 21.08.2017, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 86 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stan/deloven prostor vo centar na Nov Dojran koj po imoten list se vodi kako deloven prostor. Lokacija : do osnovno uciliste vo dojran. Poveke info na mob. 070/218-077

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Kavadarci

Потврден огласувач