Logo

Се продава плац со најдобар поглед во Охрид, нас. Бараки.

Број на оглас: 1690125 | Објавен на: 26.03.2020, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 510 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 108 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Плацот е 510 м2 и е веднаш над УЗ Гоце Делчев односно населба Бараки.
На плацот има објект карабина со димензии 10 х 10. Пред него е "чисто" што значи дека нема можност некој друг да гради и да ја блокира прекрасната панорама. Ориентиран е југозапад и има неверојатен поглед. Цена по договор.


Повеќе информации на
===077 532 448===

Моментално само преку Viber i WhatsApp сум достапен
077532448

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Neebitno

Потврден огласувач