Logo

AKG SR45 kako nov

Број на оглас: 1690414 | Објавен на: 19.01.2017, 00:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


AKG sr45 mikrofon mnogu malce koristen go prodavam za top cena samo za seriozni musterii...moze da se proba u sekoe vreme...
BARAJTE NA 077629202 DRAGAN

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач