Logo

AUDI A3 A4 A6 1.9 1.8 T VO DELOVI

Број на оглас: 1691672 | Објавен на: 21.05.2018, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3.A4.A6

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 444.444 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


AUDI A3 A4 A6 1.9 TDI 18 T SAMOM ZA DELOVI
-AUDI 97-02 GOD
-MOTOR
-MENJAC
-KOPRESOR
-ALTERNATOR
-TURBINA
-ZAMAEC LAMELA POTOISNA
-VRATI
-KRILA
-HAUBI
-FAROVI
-STOPOVI
-I SE OSTANATO STO VI TREBA POVELETE

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач