Logo

ИМПЕРИЈА – Стан 46м2

Број на оглас: 1692800 | Објавен на: 19.07.2017, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 46 m²

Греење: Друго

Спрат: Приземје

Цена: 30.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан со површина 46м2 (дневна,трпезарија,кујна,купатило,ходник,спална,тераса).
Кат – високо приземје
Станот се наоѓа во населба Христо Узунов(5-7 минути пеш до центар) .
Шифра Б 71/9
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач