Logo

Делови за телефони

Број на оглас: 1694101 | Објавен на: 31.05.2018, 19:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: .

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


продавам разни делови за разни телефони

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Македонко

Потврден огласувач