Logo

Се продава нива

Број на оглас: 1694326 | Објавен на: 11.08.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 14741 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 7 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива карши гробиштата во Куманово.
повеќе информации на телефон
Русa 075 761 020

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goce Chekorov