Logo

се продава

Број на оглас: 1695458 | Објавен на: 21.03.2017, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


се продава оригинал метален кош. и вентилатор за разни намени.ЦЕНА ПО ДОГОВОР

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 bmw

Потврден огласувач