Logo

Bezicen polnac za mobilen Qi Wireless Charger

Број на оглас: 1698062 | Објавен на: 23.01.2017, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 490 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Вид на оглас: Се продава


Univerzalen bezzicen polnac , plus Qi adapter(reciver)za Samsung Galaxy S3 .
Moze Isto kombinacija so Qi adapter(reciver)za Samsung Galaxy S5

 Romeo

Потврден огласувач