Logo

ИМПЕРИЈА – Продажба на Хотел

Број на оглас: 1698291 | Објавен на: 11.08.2018, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Хотели

Вид на оглас: Се продава


Се продава хотел со 23 апартмани (со вкупен капацитет за 60 луѓе).
Хотелот поседува ресторан со капацитет за 70 луѓе и посебен бар со капацитет за 25 луѓе.
Површината на хотелот изнесува 956м2 и земјиште со површина 306м2.
Хотелот се наоѓа во Маврово.
Шифра Д 69/3
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач